Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Liza napisał:
A JAK SIE NAPISALO WYPRACOWANIE I TEGO E MAILA PO POLSKU TO UZNAJA??????? wszystko dobrze TYLKO ZE PO POLSKU????
dostaniesz maxa:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem świeżo po maturce i też umieram ze strachu. Niech tylko jakiś skończony deb*** powie w tv, że matura była banalna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anna napisał:
dostaniesz maxa:D
UFFF TO DOBRZE ,BO JA TYLKO HELLO NAPISALAM PO ANGIELSKU ALE RESZTE PO POLSU ALE BEZ ZADNYCH BLEDOW I WOGOLE CIESZE SIE:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja rozszerzony angielski bede pisac po francusku, poniewaz slowa ladniej wygladaja, mysle ze docenia mnie za staranie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liza napisał:
UFFF TO DOBRZE ,BO JA TYLKO HELLO NAPISALAM PO ANGIELSKU ALE RESZTE PO POLSU ALE BEZ ZADNYCH BLEDOW I WOGOLE CIESZE SIE:)))
no jak napisałaś tam wogóle razem to juz Ci odejmą z 5pkt:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bede pisal po hebrajsku jak myslicie czy zalicza i czy znaja taki jezyk w ogole!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liza napisał:
UFFF TO DOBRZE ,BO JA TYLKO HELLO NAPISALAM PO ANGIELSKU ALE RESZTE PO POLSU ALE BEZ ZADNYCH BLEDOW I WOGOLE CIESZE SIE:)))
ciebie w ogole nie powinni dopuscic do liceum z twoim rozumowaniem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogłem napisać, że concert to przedstawienie? I napisalem o Romeo i Juli. Zapomniałem tego performence..:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja ich cholera zagne i po chińsku napisze. Może mają jakiego tłumacza w CKE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak napisalam spectacl to myslicie ze mi uznaja??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spokojnie w liceum takich nie trzymaja xD pewnie jakas zawodowka czy cholera wie co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha napisał:
ciebie w ogole nie powinni dopuscic do liceum z twoim rozumowaniem
co Wy sie czepiacie napisalam po polsku bo jestem patriotka i nie bede pisac po angielsku bo mnie to poniza ,napewno mi zalicza docenia moj patriotyzm ,liczy sie rozumowanie angielskie a nie pisanie. Jestescie niemadrzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mogłem napisać, że concert to przedstawienie? I napisalem o Romeo i Juli. Zapomniałem tego performence..:/
tez pisalam o romeo i julii, ale jestem cwaniakiem i napisalam drama, co musza zaliczyc, bo romeo i julia jest dramatem, a drama po ang to sztuka dramatyczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiedzcie mi... ale bez głupich komentarzy.. jak napisałam "film on stage at school" to jest to całkowicie źle?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przedstawienie to oczywiscie performance... mozna takze bylo uzyc show, albo play. Co do znizek to reduction albo discount.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
spokojnie w liceum takich nie trzymaja xD pewnie jakas zawodowka czy cholera wie co
ZAWODOWKA NIE PISZE MATURY ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
deb***e haha na maturze z angielskiego pisać po polsku świr świr świr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Morda lamo, gosciu sie wypowiada a Ty go jeździsz, popatrz w lustro, tylko sie nie wystrasz. Fakt faktem, tu masz racje, tak samo on nie prosil o czytanie ksiazki tylko ojciec spytal czy chce by mu cos poczytal. Anglika nie rozumiem prawie nic, i nie za ciekawie mi to poszlo :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chodziło mi tu o adaptacje filmu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
18 napisał:
powiedzcie mi... ale bez głupich komentarzy.. jak napisałam "film on stage at school" to jest to całkowicie źle?
moze nie calkowicie, ale tAK NA PEWNO BYC NIE POWINNO:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 28

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...